| mihaelaalol a întrebat:

Buna all!
Surorii mele ii plac foarte mult filmele disney(cele cu printese si in special ii place filmul frumoasa si bestia) si astazi am ajutat-o sa caute niste jocuri dar nu am gasit. Ea vrea jocuri 3d care trebuie descarcate!
mersi!
Astept siteuri si dau funda!happy

5 răspunsuri:
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Pai ce fel de jocuri? Invata sa formulezi intrebarile, apoi intra pe TPU straight face

| mihaelaalol explică:

As fi vrut jocuri 3d cu printese disney pentru sora mea!happy

| Marius19 a răspuns:

Pentru sora ta sau pentru tine?rolling on the floor eu cred ca pentru tine

| mihaelaalol explică:

Sunt pentru sora mea!

| spukos a răspuns:

Buna. Pentru sora ta iti recomand un site cu multe jocuri cu printese foarte usoare si distractive http://www.ejocuriprintese.ro