| Bolton_Kevin_1919 a întrebat:

Buna,am apasat pe iconita Steam pe desktop. A inceput un update dupa care am observat ca imi copiase toate fisierele care sunt in folderul unde il am instalat. Este posibil sa fie vreun virus? Pe forum-uri spunea ca cumva am instalat Steam pe desktop si asta ar fi cauza. Eu il am in D unde am destul de mult spatiu.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Reinstaleaza programul, daca era o problema din patch, ar trebui sa se aplice si altor useri, dar si la urmatoarea instalare.
Esti sigur ca nu ai schimbat recent nimic? Nicio setare?

| Bolton_Kevin_1919 explică (pentru LPCTSTR):

Am cautat pe internet si am gasit persoane cu o problema asemanatoare. Ei ziceau ca steam.exe ar fi fost mutata pe desktop si de asta au aparut un car de foldere. L-am reinstalat acum trebuie sa astept sa-mi reinstalez un joc. Daca mai intampin vreo problema am sa anunt. Merci de ajutor?

1 răspuns: