| ChuChu a întrebat:

Am avut instalat Sims 3 pe calculator, dar dupa un timp a trebuit sa-l sterg pentru ca nu mai aveam memorie in calculator, iar acum am vrut sa-l instalez din nou si nu merge straight face Adica nu ca nu merge dar nu mai pot sa-l instalez, apare la fel ca si atunci cand il aveam instalat, doar ca nu pot sa-l pornesc.Cand am vrut sa-l pornesc scria ca trebuie sa il instalez straight face
Intrebarea mea este: De unde pot sa-l instalez? Acolo nu-mi apare nimic.
Si jocul e pe CD

1 răspuns:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Sall,poate cd-ul este zgariat si nu mai poti sa il instalezi.