| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe Lady Popular si de cateva zile, tot incerc sa ma despart de iubit. M-am dus la Disco si am apasat pe Desparte-te dar tot ce imi spune este ca inca nu am iubit dar eu am.
Si nu stiu ce sa fac.
Va rog ajutati-ma. Dau fundita.

1 răspuns:
| AnnaLooove a răspuns:

Si eu am cont pe Lady Popular si mi s-a intamplat la fel. Trebuie sa insisti mai mult pentru a te desparti. Daca vrei sa afli de cate ori trebuie sa te duci la disco si sa apesi pe desparte-te, du-te la statisticile mele si iti scrie in chenarul din stanga de cate ori.