| An0NiM2014 a întrebat:

Am Counter Strike Source si vreau sa ma joc online dar cand intru in consola si scriu IP-ul la un server mi se incarca vreo 2-3 lini si dupa imi zice ca "no responding" sau ceva de genul asta sau cand dau sa gasesc servere dau la sa imi caute si dau pe un dar nu mi se conecteaza. Ce pot sa fac sa imi mearga? Aaa si am Steam.

1 răspuns:
| DADW a răspuns:

Da clar poti sa intri pe un server dar numai daca iti ei admin fa cerere si apoi incearca daca nu merge nici atunci ia-ti alt counter-strike.