| Murul a întrebat:

Am cumparat Far cry 4 cadou pentru cineva cu xbox360. Acum problema sta asa, pe site specifica compabilitatea cu ps4 ps3 xbox 360 si xbox one, iar cand mi-a venit comanda pe cutia jocului scrie ps4.
Intrebarea este: functioneaza jocul pe xbox360 chiar daca scrie pe el ps4?
Multumesc anticipat!
(Funda)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nope pentru ca one e mai nou ca 360. Recomand sa ii suni/contactezi pe vanzatori si sa faci retur.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Ti-au trimis versiuneade ps4. Tie iti trebuie versiunea de x360. La console e specific plus ca x360 e cu o generatie mai batran.

| Murul explică (pentru Wr3nch):

Problema este ca nici nu m au pus sa specific, iar eu nu aveam de unde sa stiu...

| Murul explică (pentru Wr3nch):

Dar cel de xbox one merge pe 360?

| Wr3nch a răspuns (pentru Murul):

Nope pentru ca one e mai nou ca 360. Recomand sa ii suni/contactezi pe vanzatori si sa faci retur.