| 94myself a întrebat:

am cumparat recent un nou PC dupa care am instalat antivirusul Bitdefender internet security 2010. Dupa ce am facut asta PC-ul a inceput sa mearga foarte incet. Nu mai pot face absolut nimic pe el. Am incercat sa desinstalez antivirusul, mi-a durat 30 de minute pana sa pot intra in control panel dupa care am primit un mesaj ca nu se poate desinstala. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Xao20 a răspuns:

Pai s-ar putea sa ai dita virusu.instaleaza windowsu din nou daca merge la fel du-te la garantie s-ar putea sa fie Hardu stricat