| OchiiCaprui a întrebat:

Am descarcat fifa 2007 si nu stiu ce se intrampla...Cand dau pe prima acolo imi da doar cateva echipe{barca, manchester, Milano si inca 2].Cum fac un club sau ce trebuie sa fac?
Sunt incepator

3 răspunsuri:
| LucaTheodor a răspuns:

Salut!
Tu ai descarcat DEMO-ul jocului. Adica jocul cu graficile identice dar cu posibilitati limitate. Din pacate poti doar sa joci meciuri intre aceste echipe (Doar prima repriza). Sa iti faci o echipa nu poti din pacate.
O seara faina!

| OchiiCaprui explică (pentru LucaTheodor):

Si ce spui? sal mai downloadez odata? Imi poti da un site?

| LucaTheodor a răspuns (pentru OchiiCaprui):

Un link nu am... dar cea mai inteleapta decizie ar fi sa il cumperi. Eu nu ti-as recomanda sa il cumperi ca nu isi merita banii. Poti sa cumperi si FIFA 14. Daca vrei sa platesti 0 lei trebuie sa ai experienta in piratat. In plus si daca as avea un link nu ti-as putea scrie aici, in raspuns ca se considera piraterie si incalca legea.