| georgeerpg a întrebat:

Am descarcat samp, l-am instalat prima zi a mers bine fara nici o eroare, dar a doua zi cand sa intru da crash. L-am sters si reinstalat tot gta-ul inclusiv singleplayer-ul in alt folder si a mers pana a doua zi cand iar a inceput sa imi dea crash. Vreau sa stiu daca a mai avut cineva aceasta problema si daca da cum ati rezolvat?

1 răspuns:
| RedHunterMaryus a răspuns:

Sall.Si eu am avut aceasta problema si cred ca este vina serverului.Cred