| Wanker a întrebat:

am descarcat Windows Movie Maker 2.6 si imi apare o problema:

" The program can't start because WMVCore.DLL is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem"

Am incercat sa il instalez din nou dar tot aceeasi eroare sad.

Dau FUNDA celui care imi spune problema.

Răspuns Câştigător
| DoNioN a răspuns:

Descarci de pe acest link (WMVCore.DLL): http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? wmvcore.Deschizi partitia C si intri in Windows/System32 si il bagi acolo. dupa aceea o sa iti mearga sigur daca nu iti lipsesc si alte DLL.