| Anonimus905 a întrebat:

Buna am dori si eu un server de Metin2 PVP in care sa poti sa iei lvl de la un NPC si bani la fel cu iteme +9 (otele, kinguti, arme legendare etc.) la un pret mic. DAU FUNDOZAUR LA CEL MAI BUN SERVER!
P. S.:Sa fie totusi putin PVM ca altefel e plictis(sa opti sa cresti nu lvl maxim direct).
P. P. S.:Un server GM-Mode ar fi si mai bun!

Răspuns Câştigător
| RadXx a răspuns:

Nu vreau sa te supar dar nu exista sv gm mod ba da dar trebuie platite chiar si cand ajungi la 127 tot trebuie sa dai euro si escadamt2 si lightmt2 pvp funda?

1 răspuns:
| Anonimus905 explică:

Am uitat un mic detaliu...Nu stiu sa folosesc hamachi si am incercat de cateva ori da nu imi iese niciodata!