| razvy00 a întrebat:

Am doua intrebari: 1. Ce jocuri world of warcraft sunt online?
2. Ce imi recomandati metin sau world of warcraft?

3 răspunsuri:
| Ceausescu_1891 a răspuns:

Depinde World Of Warcraft de mai compex si mai interesant dar si metinu e destul de bunicel.

| nutzuXD a răspuns:

Metin2 e mai fain ca warcraft mult mai fain asta e parerea mea

| KasdfghjNY a răspuns (pentru nutzuXD):

Asa-i,ai dreptate, metin2 e mult mai tare(joke!) world of warcraft e atat de tare si de complex incat creeaza dependenta, varul meu are 23 de ani si il joaca de cand avea 20! sunt peste 200 de servere in wow, cu peste 20.000 fiecare, so. world of warcrafr isi bate **** de metin2(adica rahat2)