| dadalin a întrebat:

Buna am downloadat candylongju iar cand vreau sa ma logez im zice ca II server e fuori servizio stie cineva ce are ca vreau neaparat sa ma jocsadsadx-(

Răspuns Câştigător
| Edward121 a răspuns:

Man calculatoru n-are nimic nu te speria trebuie sa mai astepti 30 minute 40 50 stii u si dupa mai incerci ca merge am jucat 3 ani p svwinking

6 răspunsuri:
| Edward121 a răspuns:

Ca

| Edward121 a răspuns:

Dar sv e bulit nu mnai exista

| dadalin explică:

Ms multlove struck

| dadalin explică:

Da am inco o problema imi trebuie si saitu de unde pai sal dow pentru ca am dow un candy da are 3 server si nu ma lasa sa ma logez plzzz

| dadalin explică:

Am dow de acolo si nu merge