| KiddEmoFoFo a întrebat:

am facut cont pe myyearbook si am bagat bani pe ImVu a doaua zii am vrut sa mai bag odata si cand am scris 1 mi-a aparut 0 sau 2 sau 3 etc. spuneti-mi cand trebuie sa bag bag bani pe imvu dupa myyearbook!

1 răspuns:
| Amiiz a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa bagi bani in IMVU. Poti castiga credite. Dai la Home si iti vor aparea mai multe casute, dai la casuta,, Credits '' si dai la Earn Credits. Poti sa te faci creator daca doresti si ai credite nelimitate! Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin.