| Alexandru9974868 a întrebat:

Am gta 5 cumpărat cu cod activare social club. Cum procedez atunci când am schimbat windows si gta 5 a rămas instalat si activat? Cum dezactivez activarea ca acum da eroare?

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Nu ai cum sa il dezactivezi. Jocul iti ramane in contul social club: https://socialclub.rockstargames.com/. Daca vrei sa il reinstalezi, intri pe social club si il descarci din nou.

| Alexandru9974868 explică (pentru Ssssmokin):

Merge sa il descarc. Ca eu l-am instalat prima dată cu cele 7 cd uri