| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am incercat sa imi creez cont pe imvu si am completat cu toate datele si am scris si parola corecta, si cand am incercat sa ma inregistrez spunea ca nu ma pot inregistra pe infromatiile pe care le-am zis.
Oare puteti sa imi spuneti de ce?
Oare trebuie sa am o anumita varsta ca sa pot sa imi creez cont?

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Da,ai nevoie de o varsta de peste 14 anilaughing
Scrii si tu acolo ca ai 14-15-16 ani si gata.S-a rezolvat. Sper ca te-am ajutattongue

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Ofer funda raspunsului corect!

| Anonima264 a răspuns:

Da,mersi!

| CrushBoy89 a răspuns (pentru Anonima264):

Cu placere! Multumesc pentru fundatongue

| anoxdox a răspuns:

Nu conteaza varsta cred laughing cineva iti foloseste emailul tau sau nu ai completat formularul ala bine incearca sati creezi cont nou happy

| Anonima264 a răspuns (pentru anoxdox):

Nu intelegi, nu imi foloseste nimeni e-mailul si eu vreau sa imi creez cont, nu am zis ca nu mege sa ma loghiez.
Si ba da l-am completat bine, in fine mersi oricum!