| Frrramboise a întrebat:

Am incercat sa imi deschid metinul si in loc de el mi se deschide Windows Media center in prostiestraight face Il inchid,mis e deschide iar, cum fac sa scap de windows media center si sa mi se deschida normal metinul?

4 răspunsuri:
| Băă_Beyutza_1996 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

| Assasin99 a răspuns:

Dai click dreapta pe metin 2 - Properties - Compatibility- si bifezi casuta aia cu,, Run this program as an administrator,, dai aply si gata

| Frrramboise explică (pentru Assasin99):

Nu imi aparee compatibility
imi apare doar : general, security, details, previous versions

| Assasin99 a răspuns (pentru Frrramboise):

Daca nu iti apare (desi imi vine greu sa cred) dai click dreapta pe metin si dai run as administrator