| AnonimPrivat a întrebat:

Buna. Am instalat jocul Euro Truck Simulator 2 pe Windows 10, il joc de ceva vreme. Totul bine si frumos pentru ca aveam 3 șoferi si trei camioane plus 8 remorci si doua garaje. Aseară mi-am cumpărat inca 2 camioane si 2 soferi, problema este ca nu îmi apar nicăieri dar banii pe ele i-au tras din cont. Ce fac, care este problema?

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Cel mai probabil ar fi o problema cu jocul sau ceva bug, daca doresti sa iti schimbi banii din joc, pentru a ii avea inapoi pe cei vechi, iti recomand programul,, cheat engine ", cu care poti schimba banii din ets pentru a avea cati vrei tu, găsești pe Youtube tutoriale! Cheers