| ANONIM1122 a întrebat:

am instalat nfs underground 2 si cand vreau sa joc,imi intra in joc dar ma scoate afara si imi da o eroare cu don't send si send error report.ce trebuie sa fac?am reinstalat jocul acesta de foarte multe ori de pe siteuri diferite si tot nu merge...P:am windows xp, sp2...

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Placa video nu este buna pentru acel joc. Iati alta placa video... Ori incearca pe windows xp ca jocul ii vechi si ar trebui sa mearga pe placile din zilele noastre. Succes!