| Hardy2000 a întrebat:

BUna!Am luat un cal in metin2 ro si mi-a murit stiu cum se invie dar cum obtin iarba maimutei.CE trebuie sa fac ca sa iau iarna,sa omor maimute sau ce.Dau fund la raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| Pishodark a răspuns:

Uite tute in grota maimutelor mergi prin incaperi pana ajungi la seful maimutelor il bati si obtii iarba maimutei laughing daca ai reusit da-mi te rog o funda?

| Hardy2000 explică (pentru Pishodark):

Multumesc.O sa incerc si chiar daca nu reusec din prima tot iti dau o funda. laughing Poartami noroc ca sa reusec.

1 răspuns: