| darkblueana a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am jocul Kaneva si il jucam si eu si sora mea.Si eu prima data i-am facut cont surorii mele si am intrat pe contul ei si acum nu mai pot intra pe contul meu ca a ramas salvat contul ei si mereu cand deschid pagina pentru kaneva sa imi bad adresa si parola, se conecteaza direct la ea.cum pot sa fac sa o deconectez pe sora mea pentru a intra la mine? va rog mult

Răspuns Câştigător
| haylin05 a răspuns:

Buna...asa deci stii unde arata cat este ceasul? ei acolo trebuie sa iti dea semnul cu kaneva si dupa aia dai click dreapta sing out si quit... sper ca te-am ajutatbig grin

| darkblueana explică (pentru haylin05):

Da.Mersi mult.A mers. :*

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns (pentru darkblueana):

Nu ai pentru ce:*

3 răspunsuri:
| haylin05 a răspuns:

Eu ma chinui sa imi fac cont! si nu ma lasa