| Kidaa31 a întrebat:

Am metin lunaris si am inceput de ieri. Nu stiu inca prea multe. big grin...ce fac cu acele pergamente? Si cum pot sa nu mai imi esueze la fierar..armuri..arme? Va rog. Funda

2 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Pui pergamentul binecuvantat ( e o hartie cu o pana verde parca) pe item si il ubgradezi iar daca esueazaa iti va scadea un level nu il va distruge dar daca vrei sa nu esueze foloseste metal magic (pe epical metin2 daca folosesti metal magic sunt 100% sanse de reusita)

| Kidaa31 explică (pentru Nuimicitinumele):

Mersi...am incercat cu pergamentul si l.am pus pe item dar nu merge. Adica il pun si nu se intampla nimic. Itemul ramane laa fel