| Silyca a întrebat:

Buna am net de la romtelecom Tv+internet adica pachet.Intrebarea mea este daca pot renunta doar la net?
PS:Mai am 5 luni de contract.

Răspuns Câştigător
| donnie112 a răspuns:

Mi-a zis un prieten ca se poate ca el lucreaza la romtelecom, si eu am la fel, vreo 6 luni si imi expira dar o sa il inchid mai devremehappy

2 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Din cate stiu eu e posibil, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ei, eu am net+cablu de la RDS si m-am gandit si eu la un moment dat sa renunt la el si mi-au spus ca este posibil.

| Silyca explică (pentru gabryelm3):

In contract scrie ca daca vreau sa renunt inainte ca contractul sa se termine trebuie sa platesc 45 de euro.De asta intreb daca se poate renunta doar la net.