| Iulia_1200 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. La jocul Farmerama, scriu accontul si parola si imi zice : "Eroare de login
A avut loc o eroare de login. Te rugăm să verifici datele şi să încerci din nou. " dar eu am scris accontul corect si nu stiu de ce nu imi merge sa intru. daca stie cineva cum sa fac sa imi dispara si sa pot intra in joc va rog sa ma ajutati. pentru raspunsul corect dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ralnic9 a răspuns:

Pai si eu joc jocul si nu mi sa intam plat niciodata decatdaca tia blocat cineva contul sa ai gresit u contul cred ca ti-am fost de ajutor