| oGeorgianaaa a întrebat:

Am nevoie de raspuns rapid va rog.cand deschid pc imi apare chestia aia system shutdown. O fi de la updatari. Deabea mi-a instalat cineva windowsul. Am dat la run si apoi shutdown -a. A disparit fereastra dar pc se blocheaza. Acum scriu de petelefon. Va rog din suflet sa ma ajutati sad

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nu inteleg prea mult din ce ai scris tu acolo sau creca nimeni nu intelege.

2 Poate ma lamuresti si pe mine cu problema:
-Problema este ca nu se inchide.
-Problema este ca iti apare shuwdown de fiecare data cand deschizi pc.
-Problema este ca nu iti merge deloc shutdown (inchizi).
-Se blocheaza de fiecare data cand deschizi pc.
-?

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Vreau sa reformulez intrebarea usor si calm.
Exista o rezolvare pentru toate dar daca nu intelegem nu prea stim ce este de facut?
Ca ce zici acolo este o problema de windows (updaturile nu au treaba cu acest lucru).