| Aiwyy a întrebat:

Buna,am nevoie foarte mare de ajutor.Din greseala m-am deconectat de pe facebook si am intrat pe alt cont, iar cand am intrat nu mi-a mai mers facebook-ul.imi aparea:

Facebook | Error

html, body {
margin: 0px;
padding: 0px;
text-align: center;
font-family: "Lucida Grande", "Tahoma", "Verdana", "Arial", sans-serif;
color: #333333;
}

a.menu {
margin: auto;
position: relative;
display: block;
width: 964px;
height: 29px;
background: #3B5998 url('https://s-static.ak.fbcdn.net/common/error.png')
top center no-repeat;
}

. core {
text-align: left;
margin: auto;
width: 904px;
padding: 1em 0em;
}

h1 {
font-size: 18px;
}

p {
font-size: 13px;
}

. footer {
border-top: 1px solid #DDDDDD;
color: #777777;
float: left;
width: 904px;
padding: 5px 8px 6px 0;
font-size: 11px;
}

function back() {
if (1 < history. length) {
history.back();
return false;
}
return true;
}

Sorry, something went wrong.
We're working on getting this fixed as soon as we can.
Go Back

Facebook ©
·
Help

si acum cand dau sa pornesc pagina de facebook imi apare mereu chestia asta cu semne.Ce pot sa fac ca sa-mi dea voie sa intru din nou.va rog ajutoooooor.

Răspuns Câştigător
| ygr3ku a răspuns:

F5 ar trebui sa functioneze perfect pentru tine. Daca nu poti intra in cont nici dupa ce apesi F5, incearca pe alt browser. Daca nici acolo, inseamna ca e o eroare de la ei. Loghin de pe tel pentru cateva ore pana se remediaza problema.