| David23445 a întrebat:

Bună, am niște cd uri de la eduteca aiscendia și nu am seria licenței la ele și nu știu dacă pot sa le activez fără ea, ce pot face?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poti incerca sa le instalezi, sa verifici daca ai codul de licenta si pe cd. Atunci cand aplicatia ruleaza direct de pe discurile originale, nu ar trebui sa existe probleme in a folosi materialul respectiv. Daca Eduteca a dat licenta separata (pe un material pe care nu il mai ai), va trebui contactata compania pentru a vedea ce solutii exista (am vazut pe site-ul oficial ca se dau licente electronice contracost; merita incercat!)