| yonutza204080 a întrebat:

Am o intrebare de Sims 2! Cum se poate racii un sims?

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Pai imi pare rau sa te anunt, dar la orice Sims(1, 2,3 si Expansion Pack-urile)nu se poate racii Sim-ul

| v9 a răspuns:

Buna seara. Da-mi voie sa te contrazic octa47. In sims 2 un sim poate raci daca este tinut mult afara cand ploua sau ninge. Astfel el raceste si poate molipsi toti membrii familiei happy

| OctaLoL a răspuns (pentru v9):

Aaa,da! Scuze! La Sims 2 Seasons te referi nu? Atunci cred ca da! Poate sa fie racit.Eu personal ma joc Sims 3...