| Dani2181298 a întrebat:

Am o intrebare despre Extreme Injector mai exact pentru hack de fortnite anti virusul meu Avira
il detecteaza ca un virus si nu stiu daca sa dezactivez anti virusul cum toti fac. Adica e safe sau imi iau virusi sau nu stiu ce sa fac. Apropo l-am luat de pe unknowcheats.me! Va rog ajutati-ma. Mersi ca ati citit.

1 răspuns:
| TheCaliptus35 a răspuns:

In general tot ce inseamna hack, crack etc. este detectat ca si virus de catre Avast, Avira, AVG etc. datorita scripturilor lor.Eu nu am experienta in hack, ci doar in crack si nu iti pot spune daca acel site este safe sau nu, insa poti dezactiva antivirusul pentru 10 min cat instalezi hack-ul, dupa care instalezi malwarebytes in pc pentru a fi sigur ca nu ai ramas cu bitcoin-miner sau alte prostii d-astea. Tine cont si de faptul ca fortnite este unul din jocurile unde sistemul anti-cheat isi face treaba, asa ca s-ar putea sa iti iei ban in primele 5 min. laughing)Sper ca ti-a fost util raspunsul meu.