| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:eu am calculator, am Windows 7 si am descarcat Metin2 sau Gta si imi spunea ceva despre 3D.
Eu vreau sa imi schimb Windows-ul dar nu stiu cum, fara CD! Ca eu n-am nici nu stiu ce e aia USB. Va rog ajutati-ma sa fac calculator inapoi la Windows XP fara CD ca trebuie Nero si n-am!
Va multumesc Mult de Tot! Pupici:X

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

3d se refera la faptul ca placa ta video nu poate reda grafica 3d. solutia: instaleaza driverele placii video sau cumpara una mai buna.

| LoveXHappyCatXLove a răspuns (pentru Zangetsu):

Cum sa instalez driverele placii video>?