| lorenzo229131 a întrebat:

Buna am o intrebare mi-am luat cat de curand un steam si cand dau sa intru pe sv de cs imi apare steam validation rejected desi merge doar pe un singur server cum o rezolv dau funda care ma ajuta

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De unde ai luat contul? Eroare de validare iti da de regula cind te loghezi de pe alt calculator decit de obicei, sau chiar de pe alt browser, depinde ce setari de securitate ai puse la Steam.

| lorenzo229131 explică:

Pai contul milam facut eu nu face tot timpu asa cateodata da cateodata nu de exemplu pe sv goale intra fara problema dar pe sv cu playeri imi da erroarea aia cu steam validation rejected happy

| XDCaTaaXD a răspuns:

Dezinstaleaza cs-ul si instaleaza-l iar, daca nu i-ati alt cs gen Adrenaline!