| Euvorbeste a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru cei care joaca cs 1.6.Cand intru in joc imi setez rezolutia(1366x768,am laptop).Toate bune si frumoase numai ca daca ies si intru din nou se reseteaza rezolutia la setarile default! Va rog ajutati-ma, explicati-mi ce trebuie sa fac in scris sau cu ajutorul unui video.Daca aveti nevoie de detalii nu ezitati. FUNDA GARANTAT celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| xiiSmoke a răspuns:

In momentul in care vrei sa pui o rezolutie la cs, rezolutia desktopului trebuie sa fie mai mare, chiar si cu putin big grin Funda?