| AnonimaPISY a întrebat:

Buna, am o intrebare pentru cei cu gamingul, daca stiti jocul brawl stars ati putea sa imi spuneti niste buguri, glitchuri si ponturi despre joc? Am 500 de trofee

Răspuns Câştigător
| sorry44 a răspuns:

Stiam un glitch la showdown. Daca mori de trei ori cu Poco si apoi te joci tot pe showdown cu un brawler de rank mic, cand pierzi nu iti ia atat de multe trofee, pentru ca la showdown poti pierde mai multe trofee. Nu stiu daca inca mai functioneaza glitch-ul dar sper ca te-am ajutat!