| Justme2001 a întrebat:

Am o intrebare, s-ar pute sa fie banala.
Daca am cumparat un joc de pe steam (de ex: CS:GO), iar eu fac windows-ul din nou, voi fi nevoit sa cumpar CS:GO din nou?

Răspuns Câştigător
| BlackScorpion2001 a răspuns:

Nu, nu mai trebuie sa il cumperi din nou pentru ca este salvat in baza de date a contului tau de steam.
Doar instalezi steam iar si dupa aceea il gasesti acolo in library si il instalezi

1 răspuns:
| sirocco a răspuns:

Lol nu doar il instalezi dar de exemplu pe cs go daca ai ref pc-ul esti banat pe market 30 de zile adica nu-ti mai poti cumpara iteme