| Viorel228 a întrebat:

Buna,am o nevoie de ajutorul vostru:D

Poi vreau sa-mi cumpar o replica de iphone, da, da stiu ca nu-s bune dar vreau parerile voastre, pot fi replici care chiar sa fie facute inregula?
Vreau sa-mi cumpar replica asta : http://www.dualgsm.ro/......p-267.html

Deci vreau sa nu fac ceva care apoi sa regret si vreau din nou sa argumentati de ce nu-s bune etc etc si mnoh 650 ron sunt bani nuh?

Răspuns Câştigător
| CrazzzyA a răspuns:

Nu are rost sa dai atatia bani pe o replica. Daca iti doresti atata de mult un telefon performant, mai bine mai strangi cativa bani si vei putea sa-ti iei unul original.
O sa regreti mai mult ca sigur pentru ca nu sunt bune de nimic. Practic, sunt tot telefoane, dar functioneaza mult mai greu si se cam poate observa diferenta dintre replica si original.

Deci nu iti recomand, dar daca vrei iti vand eu o replica iPhone mult mai ieftin laughing

| Viorel228 explică (pentru CrazzzyA):

laughing da la ce preti il ai si cum e laughing?

| CrazzzyA a răspuns (pentru Viorel228):

IPhone 4. 250 lei