| Daniel9909 a întrebat:

Buna,am o placa video nVIDIA GeFORCE Q38375.1

MX 4000

As vrea sa stiu daca merge League of legends sau CS:GO pe ea, multumesc.

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

E modelul mx4000 de la geforce, e foarte veche! Nu-ti merge niciun joc actual pe ea, poate sa fie si jocuri de acum 10 ani. Placa e de prin 2004.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Are dreptate laurentiu80, presupun ca la o asa placa video ai si un pentium 4 pe windows xp cu 1 giga maxim 2 ram. Este timpul sa faci un upgrade la calculator daca ai ceva banuti, altfel nu te poti gandi sa te joci ceva. Cauta second hand ca sunt ieftine.

| Myhaitza_Mihai_1999 a răspuns:

Intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri instaleaza java si cauta orice joc