| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Am o probema cu Farming Simulator 2013: imi merge foarte greu, sacadat. Sistemul este peste cerintele jocului. Am mai avut jocul acum 2 luni si imi mergea perfect. Am reinstalat windos-ul de curand si cand am instalat jocul si am vrut sa il joc...surpriza. Ma poate ajuta cineva? Daca e nevoie mai dau si alte detalii.

1 răspuns:
| Anton_Seby_1992 a răspuns:

Am tras concluzia asta, cred ca s-ar putea sa fie din cauza windowsului sau din alte cauze( pe care nu le stiu), mai incearca sa instalezi jocul si daca nu merge, reinstaleaza windowsul, multa bafta!