| MaNumescAurelian a întrebat:

Buna, am o problema. Am avut Win7, totul ok frumos, era nou facut, mi-am facut driverele, tot ce trebuia pe windows. Si mi-am facut cele din urma, Steam, mi-am instalat jocurile pe care le am si printre ele se afla CS GO, l-am descarcat, dar pe cand imi apare o eroare "Unable to find dsetup.dll", m-am uitat pe internet, am facut tot ce e acolo, dar tot nu mergea si am zis "Lasa" pana la urma, m-am jucat cs 1.6 ceva timp si dupa am avut probleme la Windows, dupa care am trecut la Win10, a fost ok, mi-am fost iarasi driverele, tot ce trebuie, si pe cand, nu imi mai aparea eroarea aia, imi aparea alta, mi-am luat "Valve Pack" de pe steam, si nu doar la CS GO imi zice asta, imi zice la
- Left 4 Dead;
- Left 4 Dead 2;
- Half life Source;
- Half Life 2;
- Half Life 2 : Episode One.
etc.
Asa ca m-am decis sa apelez la voi, TPU!

Am aflat ceva, la CS GO imi zice "Unable to find dsetup.dll" dar acolo rezolv, dupa rezolvare imi zice ca la celelalte...

https://imgur.com/a/e6t4eYO

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Salut, incearca sa validezi fisierele din Steam Library asa: click dreapta->Proprietati->Local Files->Verify Integrity of Game Cache

| DarthNiger a răspuns (pentru DarthNiger):

Fa asta la toate jocurile de pe Steam care nu iti merg.

| MaNumescAurelian explică (pentru DarthNiger):

Am incercat stai calm, dar tot nu merge

| DarthNiger a răspuns (pentru MaNumescAurelian):

Atunci nu stiu alta solutie, incearca sa contactezi pe cineva de la Steam, sau pune intrebarea acolo pe site in Engleza, poate cineva care se pricepe mai bine te poate ajuta