| Monika31 a întrebat:

Am o problema : As vrea sa descarc de pe google play o aplicatie pentru telefon in pc apoi sa o bag in telefon dar nu imi merge sa descarc (am cont) Ma poate ajuta cineva? sau sa-mi zica de unde altundeva sa descarc aplicatie?

2 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Blackmart. are cam tot ce are si google play-ul si alea pe care in google dai bani sunt moca in el.
nu pot sa iti las sit-ul exact dar cauta pe google, primele 4 rezultate sunt de descarcare.