| Cozzminz a întrebat:

Am o problema cand deschid orice folder de la Pc.Cand incerc sa deschid un folder imi apare :Fisierul nu are un program asociat pentru efectuarea acestei actiuni. Instalati un program sau, daca este deja unul, creati o asociere in panoul de control Programe implicite.Cand dau la programe implicite imi apar o gramada de formate gen : Mp4, Mp3,format de la photoshop, google si rahaturi dar nu vad nimic care are legatura cu folder launch sau ceva.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai Windows7, linkul de mai jos te poate ajuta. Sunt fisiere care repara automat erorile din registri si elimina problema intampinata (vezi Directory).
http://www.winhelponline.com/blog/file-asso-fixes-for-windows-7/

Daca ai alt sistem de operare, il mentionezi si poate gasim un tutorial explicit.