| roxymmmm31 a întrebat:

am o problema cu calculatorul desi e nou. l-am luat acum o saptamana, si placa lui video era prea slaba asa ca i-am pus o placa mai veche pe care mergea totul perfect. dar acum imi dispare imaginea si se blocheaza se face galben, verde etc(asta intr-un joc online "Aion" pe care l-am jucat cu aceeasi placa si mergea perfect) de ce imi face asa? ma chinui cu el timp de o saptamana in continuu si nu ii dau de cap!

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

I-ai instalat driverul?

| roxymmmm31 explică (pentru sori88):

Acum l-am rezolvat. L-am dus la service si era din cauza placii de mermorie. Mi-a schimbat-o si acum merge perfect.Nu era compatibila am inteles.