| miriam699 a întrebat:

am o problema cu conectarea la League of Legends. Cand incerc sa ma conectez imi apare: "Combinaţia nume utilizator/parolă nu este validă. Te rugăm să încerci din nou."
Parola si numele de utilizator sunt corecte dar tot nu merge sad.

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Contul tau poate sa fie compromis sau verifica sa nu ai CAPS LOCK deschis in cazul in care totul crezi ca este in regula contacteaza suportul Riot Games pentru inapoierea contului sau resetarea parolei.

| miriam699 explică (pentru MihaiGe):

Am incercat sa imi fac si alt cont, dar aceeasi problema.