| bigalexS a întrebat:

Buna am o problema cu gta san andreas imi merge greu pe portiunile cu multe masini dar cand merg pe o portiune cu mai putine masini imi merge perfect ce trebuie sa fac sa mearga bine? Funda

5 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Ai PC slab sau nu e bun jocul.

| GamerVlad a răspuns:

Ai calculatorul mai slab, cred, dar daca nu incearca sa misti mouse-ul, dar daca tot nu merge scrie codul de trafic redus si gata

| bigalexS explică (pentru GamerVlad):

Nu e slab pcul ca am mai avut san andreas si imi merge perfectdar acum imi merge mai greu si nu am nici virusi
Cred ca o fi de la joc

| GamerVlad a răspuns (pentru bigalexS):

Ii foarte posibil si incearca sa nu ai multe programe pornite cand joci gta sa

| raikidd a răspuns:

Update la placa video, puneti razer gamebooster