| Contcudetoateeedbkwssi a întrebat:

Buna, am o problema cu Instagram-ul. Deci mi-am găsit un cont de Instagram de cam acum 2 sau 3 ani, doar ca nu mai știu parola si cand dau la resetare parola nu-mi arata număr de telefon sau email, îmi arata doar Facebook, dar chestia este că eu contul de Facebook mi l-am șters acum o luna. Stie cineva cum să-mi schimb parola? Un link ceva exista?

1 răspuns:
| Curiozități1 a răspuns:

Pai în contul ala de Instagram ai pus un nr de tel. Sau o adresa de e-mail?