| allison20 a întrebat:

Am o problema cu internetul de cateva zile. Am un router Tenda W311R+ si laptopul nu se mai conecteaza la internet si scrie Limited Acces. Am observat ca de pe telefon pot sa ma conectez la router fara probleme, internetul merge normal. Din ce cauza nu se conecteaza laptopul? Cum as putea sa-l repar?

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Limited Acces.
Ai dapasit o Limita de conectare sau un numar de date prea mare.
Uita-te in interiorul Routerului si poti vedea acolo ce problema ai ca din laptop nu poti da tu conexiunea sau sa setezi netul doar prin router poti sa setezi.

| Colorfulmodel a răspuns:

Am si eu aceeasi problema(nu se conecteaza cu pc ul si zice"limited acces")
Incearca sa il scoti din priza, astepti zece secunde iar apoi il bagi iar in priza (practic il restartezi). Ar trebui sa mearga... Multa sanatate si succes. Bye byewinking

| allison20 explică (pentru Colorfulmodel):

Am facut asta de mai multe ori, dar imi arata acelasi lucru sad