| nikoniko a întrebat:

Bună, am o problema cu laptopul. Când îl aprind arata ca e pe cale sa se aprindă, dar fix când trebuie începe de la început și o tine așa intr-una...stiu, este ciudat, dar va rog sa îmi spuneți dacă știți ca am mare nevoie. Mulțumesc!
Cine îmi explica în așa fel încât sa se aprindă primește funda.

Răspuns Câştigător
| CosmiinTezeu a răspuns:

Ai probleme cu windowsul draga mea. Sfatul meu este ca trebuie sa iti schimbiwindowsul si dupa aia o sa revina totul la normal