| Adeeee1244664 a întrebat:

Buna! Am o problema cu logarea pe Facebook,am incercat sa o resetez,am introdus codul prin trimis prin sms,dar in momentul in care selectam parola noua incercand sa confirm aceasta imi apare un mesaj de genul, contul este momentan inactiv, nu se poate realiza aceasta actiune, incercati mai tarziu.Intrebarile mele sunt cat timp trebuie sa astept? Si o sa imi recuperez parola contului respectiv contul? Help. Multumesc

1 răspuns:
| PesAdrianYT a răspuns:

Poti sa dai un mesaj la support? Acolo te va ajuta cu orice vrei