| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Metin 2 ro.Am avut windows xp professional si am pus acum vista home premium.Inainte nu aveam nicio problema dar acum cand ruleaza Metin autopatch 2 scrie acolo o eroare 'Failed to open destination file! channel inf.last error 5'. Pe xp nu o aveam.Intru in metin pe server si cand bag datele de logare imi spune nume sau parola gresita dar am verificat pe siteul metin2.ro si pot intra cu datele mele.Nu merge sa intru din cauza acestei erori? Cum pot rezolva? Va rog, dau funda!

1 răspuns:
| Eღilia62 a răspuns:

Am rezolvat problema logarii dar cand intru ma logheaza, imi apar jos magiile si in stanga magiile, se vede totul in ceata si apoi ma duce inapoi la fereastra de log in desi caracterul ramane logat in joc.Cum sa fac sa nu ma mai duca inapoi.Pe langa asta astept si vreo 3 minute sa intre si apoi surpriza! ma duce inapoi.