| Silviu_Ionut_1981 a întrebat:

Buna, am o problema cu microfonul in steam/Cs:Go si nu reusesc sa ii dau de cap. Pe skype sau TS, ma aud ceilalti fara probleme. De indata ce vreau sa vorbesc in Cs:GO de exemplu, sunetul capturat de catre microfon se modifica cumva, caci tot ce aud ceilalti este o voce de robot si nu pot intelege ce vorbesc. Vi s-a intamplat asa ceva? Stiti cum as putea sa rezolv asta?
Pentru a răspunde la o înt

1 răspuns:
| shadowreaper a răspuns:

Poftim, aici in video iti arata pas cu pas ce trebuie sa faci sa folosesti corect microfonul, banuiesc ca stii engleza din moment ce joci CS:GO. GL.

https://www.youtube.com/watch?v=A7PakjbOA2M&ab_channel=BIGmac