| Annto a întrebat:

Am o problema cu pc, de la un timp nu stiu ce are, mi se stinge si se aprinde monitoru! Si pentru al tine deschis trebuie sa tin apasat pe buton. Ce problema ar putea avea? straight face

2 răspunsuri:
| voicualexvoicu a răspuns:

@DJCraIZzY rolling on the floor E defect monitoru cica laughing pampalau...annto uite ce ai de facut downloadeaza un nVIDIA pentru windoswl tau si problema a zburat.

| Dropz a răspuns:

Probabil ai monitorul defect, nu te costa foarte mult sa il reparitongue